Kacia te vogla per shporet

Shitet nga: Fatmir 08 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes kaci te vogel per prush kaciat jan shume te mira dhe jane te qendrueshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim