Kamin per ngrohje qendrore me furr

Shitet nga: Daut Berisha 25 Sht 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kamin per ngrohje qendrore me furre
Fuqia 15+5=20kw
Pesha 136kg

(çmimi aktual ne shitje 460Euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim