Kamin

Shitet nga: kamin 16 Pri 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes kaminin per dru e qymyr i perdorur po a i rujtur pa as nji gervidhje i perdorur dy dimra qmimi i volitshum 110.eqmimi nuk diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim