Kamin

Shitet nga: xxx 27 Tet 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
eshte i rujtun dhe i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim