Kamina

Shitet nga: muharem 11 Pri 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes kaminen me qmim te volitshem qmimi 220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim