Kamini

Shitet nga: Kamini 01 Pri 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kamini i ri,Shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim