Makine per pergatitje te bukes

Shitet nga: Agim 15 Dhj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes makinen per pergatitje te bukes.Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim