Mikroval VIVAX

Shitet nga: Shitet Mikrovali 22 Shk 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes Mikrovalin Vivax, Automatik, Jo montoues, ne gjendje te rregullt. Shume i rujtun, pak i perdorun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim