Mikroval pak e perdorur

Shitet nga: Shkëlzen 01 Nën 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes mikroval shum pak e perdorur i ka 2 plloqa osht shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim