Mikroval

Shitet nga: Hasan 01 Sht 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes mikroval ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim