Mikroval

Shitet nga: Shkëlzen 01 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes mikroval e perdorur shum pak i ka 2 plloqa n gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim