Mikroval

Shitet nga: Zana 05 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes mikeoval ne gjendje te rregullt shume pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim