Mikrovalen &grill furr samsung

Shitet nga: Rexhep plakolli 05 Gsh 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes mikrovalen samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim