Miksera furra paisje per hoteleri picer

Shitet nga: Gastro24 21 Mar 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shesim furra te picave Per :4 pic me 8 pica me 6 pica me 12 pica me 9 poc dhe me 18 pica furtat tona jon te kualitet me te lart jon prodhim italia ktegorija A saiperket hargjmev elektrike te gjitha furra kan garancijon ne shesi te gjitha paisje per gastronomi skara.ferteza miksera shporet plinit enlarse furra me avell maqina te akullit etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim