Mini shporet elektrik

Shitet nga: Petriti 12 Gsh 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet mini shporeti elektrik ne gjendje shume te mire qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim