Paisje per kuzhin

Shitet nga: arti 17 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes paisje per kuzhin ne gjendje shum te mir, shporetin e ka te paperdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim