Pllaka elektrike

Shitet nga: Hizri 12 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Komanda vetem per pllaka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim