Shes Kaminin

Shitet nga: Xhemile 08 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes Kaminin ne gjendje te rregullt vetem 1 vit i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim