Shes shporetin elektrik

Shitet nga: taulant 11 Jan 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin elektrik me cmim te volitshem,perpos deres se furres qe e ka defekt ,punon shum mire dhe eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim