Shes shporetin elektrike I firmes AEG

Shitet nga: adri 12 Gsh 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin prodhim Gjerman I firmes AEG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim