Shese tupanin me rryme

Shitet nga: Bekim 10 Dhj 06:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shese tupanine me rryme ne gjendje shume te mire me dy grejaqa shume pake I perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim