Shiten

Shitet nga: Kastriot 13 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shiten gjësende të sapo ardhura nga Gjermania, këto janë në shumë gjendje te mirë dhe janë shumë te ruajtura. Ne foto në vijim mundeni shikoni gjësende qe i duhet nje restauranti apo Pizzerie.
Për me shumë info lutem të kontaktoni në këta numra te telefonit: +37744987990 dhe +37744408381.

Çmimi Sipas marrëveshjes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim