Shitet Shporeti Elektrik

Shitet nga: Shporet 25 Tet 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti elektrik I firmes NEO .


TAG : Shporeti , iphone , samsung , vetur , kerr , qen ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim