Shitet furra elektrike

Shitet nga: Endrit 22 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra elektrike eshte e re e perdorur vetem 2 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim