Shitet tupani me rryme

Shitet nga: Bekim 09 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shese tupanin me rryme me madhesi me te madhe , shume pake I perdoror tupani ka dy grejaqe prese bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim