Shporet / Fure me pline

Shitet nga: Adnan 20 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet - Fure me plin ne gjendje shume te mire pak e perdorur.
Qmimi i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim