Shporet ALFA 90 H

Shitet nga: Tm 05 Nën 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   320 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin alfa 90 H ne gjendje te rregullt siq po shihet me qynga vjen komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim