Shporet GORENJE

Shitet nga: rexhep 13 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet shporeti Gorenje ne gjendje te mirë, gjersia e furres 45 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim