Shporet alfa 90H

Shitet nga: Tm 21 Tet 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporwt alfa 90h origjinal ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim