Shporet alfa 90H origjinal

Shitet nga: A.b 10 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporet alfa 90 origjinal ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim