Shporet elektrik vetum furrë

Shitet nga: shporet elektrik 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes shporet elektrik i cili punon shumë mirë i ardhur nga zvicrra firma zug combair,ndrrim me komoda dimenzioni 200x85x 60 mundet me qen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim