Shporet elektrik

Shitet nga: Bashkim 15 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet elektrik me pllaka te zeza klasike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim