Shporet elektrik

Shitet nga: Fadil 20 Dhj 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra me pllak montuse elektrik I firmes IGNiS ne ghendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim