Shporet elektrik

Shitet nga: Shporet elektrik 27 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet elektrik ne gjendje te rregullt vetem 1 muaj i perdorur

Çmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim