Shporet i druve

Shitet nga: Azem 13 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet ni sezon i perdorur, ju lutem te na kontaktoni ne nr: 044-211-976
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim