Shporet i rrymes

Shitet nga: sheti 02 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes shporet te rrymes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim