Shporet me dru

Shitet nga: Nit 23 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti me dru, vetëm një dimër i përdorur, në gjendje perfekte.
Qyngat përfshihen në çmim.
Tipi 'Preporod' i prodhuar në Pançevë të Serbisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim