Shporet shitet urgjent 35 euro

Shitet nga: shporet i druve 28 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shporet i druve shitet urgjent deri tash u kan n pordorim nxen mir edhe pjek qmimi i arsyshem pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim