Shporet

Shitet nga: Valmir 15 Dhj 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin me rrym te firmes GORENJE ne
gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim