Shporet

Shitet nga: ruke 07 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes furren e shporetin montues i perdorhr vetem 3 muaj qmimi 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim