Shporeta me rrym 3 copa

Shitet nga: Shporet 17 Jan 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes tre shporeta me rryme te njejte te perdorur, cmimi per te tre copa 290 € !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim