Shporeti mini

Shitet nga: Petriti 19 Gsh 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti mini ne gjendje te rregullt shume pake i perdorur

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim