Shporeti mini

Shitet nga: Petriti 08 Sht 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti mini ne gjendje te mire shume pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim