Shporeti mini

Shitet nga: Petriti 14 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti mini shume pak i perdorur ne gjendje te rregullt qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim