TERMO NXEMESE ELIND 3.5

Shitet nga: Alush 08 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
SHITET TERMO ELIND3.5 NE GJENDJE TE MIRE I PERDORUR PAK PRES BLERES SERIOZ CMIMI VETEM 140 eNUK JAV JAPI PA E PROVU PUNON E MER NUK PUNION E LEN TEL044257840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim