Tengjere

Shitet nga: Meti 31 Tet 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shiten tengjeret per kuzhina shtepijake ose afariste
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim