Termo per ngrohje

Shitet nga: bjeshka lahu 26 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet termo shume pak e perdorur ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim