Toster 150 E i diskutushem

Shitet nga: Filani 16 Jan 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Eshte i ri nje her i perdorur vetem per prove.. qmimi i diskutushem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim