Tupanin me rryme

Shitet nga: Bekim 07 Dhj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shese tupanin me ryme shume pake I perdorur ne gjendje shume te mire I madhsise me te madhe me dy grejaqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim