VIVAX mikroval 65 euro digitale

Shitet nga: Mikroval 17 Nën 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes mikroval te firmes VIVAX.
Mikroval jo montuse.
Mikroval digitale
Shume pak e perdorur
Eshte ne gjendje shume te mir
Kontakto edhe ne viber :
+377 44 50 20 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim